Raftové stránky Médi Bédi a Flégy

Úvod

Úvodní stránka

2.ročník novoročního vodáckého pochlastání

Datum

23.1.2010

Účastníci:

Fléga, Medvěd, Myška.

Raftové závody

Akce

Sponzoring

Hledáme sponzora

Odkazy

Sportovní noviny Kanoe SVoČR RK Stan Hájos-Vše pro raft E.T. v síti a Sázavan Icík Adrenalin Team
ICQ 238411484

Zelená Cup 2010


Zvětšit mapu

Modletice. Kdo by řekl, že Modletice jsou naprosto děsná díra bez společenského života, hodně by se zmýlil. Je tady totiž restaurace U zvonu. Probíhají zde různé akce, koncerty, diskotéky a podobně. Pozvánka vypadala nádherně:
Technické provedení: E.T. v Síti a restaurace U zvonu Modletice.
Kategorie: R4 (4 Rumy) muži, K4 (4 Kofoly) ženy, R2 veteráni, K1 junioři, R6 ženy, 3 x R4 muži hlídky pro otrlé (povoleno prokládat pivem ) dle směrnic pro rok 2010.
Pravidla: vychází ze základních pravidel lidskosti a dobrých mravů v uzavřeném prostoru restaurace. V průběhu závodu je zejména zakázáno demoralizovat ostatní závodníky předčasným vzdáváním závodu, jakožto i polehávání po restauračním vybavení či dlažbě. Obzvláště kladně je hodnoceno zabavení ostatních účastníků závodu hudební produkcí formou kytarové hry či skupinového zpěvu.
Trať: Restaurace U zvonu. Délka trati cca 18 m, počet míst cca. 50, obtížnost IV. cenová.
Činovníci závodu:Stavitel, správce a provozovatel tratě - Jan Kozel, Člen JURY a ředitel závodu - Roman Matějka, Člen JURY a hlavní rozhodčí a výčepák - Libor Pěťák Stoklasa, Proviantní důstojník - Zdeněk Horník, Vodní záchranná služba a psovod - David Navrátil, Šéf vytápění a vzduchotechniky - Tomáš Matějka, Konferenciér, bavič a hnidopich - Míra Páša, PR a zábavní sekce - Petr Přibyl.

Pro ty, kteří znají alespoň jednoho výše jmenovaného, je situace, která nastala, naprosto jasná, pro ostatní, kteří se zúčastnili, je situace také jasná, a pro ostatní, kteří nepřijeli, jejich chyba. Tak díky za perfektně připravenou a provedenou akcičku, tohle se mi líbilo moc. A to i přesto, že se mnou Lenka nechtěla tancovat.
Poslední změna této stránky: 27.04.2018 13:05:00