Raftové stránky Médi Bédi a Flégy

Úvod

Úvodní stránka

Sázava, první závod, první vítězství!

Datum

25. - 26.3.2006

Účastníci:

Jiříček, Kozlík, Fléga, Pedrosa a Luisa

PRVNÍ LETOŠNÍ ZÁVODY NA SÁZAVĚ Z POHLEDU LUISY

1. Naše nová posádka v kategorii žen.

1. Naše nová posádka v kategorii žen.

Letošní závody na Sázavě se jely za velmi hnusného počasí. V sobotu byly závody veřejné, ale i tak byla účast docela hojná. A myslím, že organizace byla dobrá. Podávalo se občerstvení – kafe, čaj, koblihy, chleba se sádlem. Alespoň něco příjemného v tom nečase.

Fléga přijel s Marií a ošéfoval nám raft. Jeden jsme si vybraly pro naši ženskou posádku. Druhý kluci půjčili Jezinkám, které si svůj raft položily do doutnajícího ohníčku a praskl jim. Při závodě jim praskl ovšem i válec na půjčeném raftu, ale i tak dokázaly vyhrát. Prostě super.

2. A ještě jednou, tentokrát zepředu.

2. A ještě jednou, tentokrát zepředu.

Ženská posádka ve složení já, Vendy, Jana a Oli jsme si daly jednu tréninkovou jízdu, společně s mužskou posádkou 125 Trója ve složení Kozlík, Pedrosa, Kokeš a Jiříček. Dole na nás čekal Fléga s Marii a odvezl nás zpět na start. Po závodech juniorů a veteránů se musely dostavit na start i ženy. Tedy i naše ženská posádka.

3. No a naše mužská posádka 125 Trója, v neděli 1.místo.

3. No a naše mužská posádka 125 Trója, v neděli 1.místo.

Dojely jsme na 6.místě, ale jízda byla něco děsného. Prostě: No comment! Nicméně jsme vlastně by se dalo říct, seděly na raftu letos poprvé. A Jana vůbec prvně. Myslím, že to na chudáka bylo strašně informací, ale nesla to statečně. V ženách vyhrály Jezinky před Kočičkami a na třetím místě Berušky.

4. Zřejmě Berušky :o)

4. Zřejmě Berušky :o)

Posádka mužů 125 Trója si dojela pro druhé místo. První byla RK Trója A a na třetím místě WD WC. Fléga jel s posádkou Fortuna Kolín, kde na sobotní závod nahradil Staníka. A byl chválen. A dojeli na 12.místě.

5. Prdelka si pěkně máknul při nafukování.

5. Prdelka si pěkně máknul při nafukování ...

6. ... aby se trochu odreagoval ...

6. .. aby se trochu odreagoval ...

7. ... vyzkoušel led a přeskočil si náhon.

7. ... vyzkoušel led a přeskočil si náhon.

8. Napětí před startem.

8. Napětí před startem.

Po R4 se ihned spěchalo na start na R6. Tam se naše ženská posádka spojila s Luckou S. a Zlatkou z Georgie. Omylem jsme ukradly raft Hodoníňákům. Takže ještě jednou omluva! Start se jim posunul a počkalo se, až jim ho dovezeme. Ani se nezlobili. Děkujeme! Ženská KV125 dojela na R6 na 4.místě (z pěti). Ale mohlo to být horší, když jsme na tom vůbec netrénovaly:))

9. Dotáhnout vestu není snadné.

9. Dotáhnout vestu není snadné.

10. A můžeme vyrazit na start.

10. A můžeme vyrazit na start.

11. Samotný závod vypadá asi takto.

11. Samotný závod vypadá asi takto.

12. Důležitá je i logistika přejezdů. Zde vidíme Marii a šoféra Vencu.

12. Důležitá je i logistika přejezdů. Zde vidíme Marii
a jejího šoféra Vencu.

R6 muži ve složení Kozlík, Pedrosa, Jiříček, Fléga, Myška a Michal dojeli na pěkném 5.místě. Příště víc máknout chlapci. Nejste na borůvkách.

Po závodech došlo na nějakou hospůdku. Já pak jela domů, takže co se dělo, nevím. Ale Jana byla ok:)). Takže to pojala zodpovědně a to je dobře.

V neděli bylo počasí ještě horší. Pršelo. Vzhledem k tomu, že jsem již v ženách věkem do veteránek, tak jsem uvítala možnost jet za veterány. Společně s Předsedou, Zbyňkem Netopilem a Jirkou Irainem jsme tvořili posádku Rakváči a tuto kategorii jsm vyhráli. Výhra čeká u mě!

13. Těsně po závodě.

13. Těsně po závodě.

Prdelka s Kolínskou Marii nás odvezl na zpět na start, kde jsem přesedla do ženské posádky a jely jsme závod. Jelo to podstatně lépe, než v sobotu. Ale opět nám patřilo 6.místo. 9 setin za pátým. Ale velmi malé rozestupy. Nepočítám první dvě posádky. Tam je vždycky zatím rozestup velký od všech posádek. 1.místo Jezinky, 2.místo Kočičky a na třetím se tentokrát umístily Indiánky.

14. Před startem.

14. Před startem.

Posádka 125 Trója při neúčasti Tróji A svůj závod vyhrála. GRATULACE! Na 2.místě mužů skončil Prší team a třetí místo obsadil MB Team. Kolíňáci si oproti sobotě polepšili o dvě místa. Takže místo 10. Též pěkné.

15. Před startem.

15. Před startem.

Doufám, že jsem na něco nezapomněla.

Prožila a sepsala zvláštní zpravodajka Luisa. Fotky dodal nezištně Předseda z Fortuny Kolín.


Valid HTML 4.01!