Raftové stránky Médi Bédi a Flégy

Úvod

Úvodní stránka

Hamerák 2006

Datum

22. - 24.9.2006

Účastníci:

Libor, Honza Kozel, Fléga, Dave, Ondra, Mirek-Kotě, potkali jsme Vítka, Pečáky, Kolíňáky, Radečka, Brňáky, Renču a spoustu jiných spřízněných duší.

Hamerský potok s příslušenstvím 2006

1.

1.

2.

2.

Páteční odjezd - klasika, depo Vršovice -> Čestlice -> Nespeky -> Hamerák Jindříš.

Sobota, krásný ráno, probouzíme se v oblíbené autobusové zastávce proti hospodě u Sekyry Sikity nebo jak se jmenuje ta hospoda v Jindříši. Hospodskej je pořád stejnej, nestojí o vodáky a tak na něj dlabem, ani nevím, proč jsme zde večer stavěli.

Odjíždíme nahoru na hráz do Ratmírova, kupujeme permici na autobus a vlak na kyvadlovou dopravu. Letos jsou zásadní změny v organizaci a jak se zdá, opravdu k lepšímu. Za vše můžou Bohemáci, kteří to letos zvládají opravdu na jedničku.

3.

3.

Přijeli jsme na Dvoreček, hodili jsme lodě na vlek za erťáka, dali si v klidu pivko, a za chvilku jsme mazali na hráz, skvělý. Další jízdu jsme sjeli do Jindříše, vlastně až kousek pod, hodili lodě do hytláku, místní úzkorozchodné lokálky, nalezli do otevřených nákladních vozů a mazali jsme opět na Ratmírovskou hráz a romantika to byla opravdu skvělá.

Sobotní večer jsme strávili v hospůdce v kempu. Bohemácká kapela to nakonec taky rozbalila, ti mají zajímavého banjistu, většinou všichni banjisti čím déle pijí tak hůře hrají, ale zde nastal zajímavý zvrat, a to takový, že banjista čím déle pil, tak tím lépe hrál.

4.

4.

Neděle, dali jsme si párkrát jízdu na Dvoreček, gábl v jídelně, naházeli lodě na Marii a spokojeně mířili k domovu.

Víkend byl nádherný, babí léto jak vyšité, už dlouho jsme se takhle krásně nezrekreovali, a organizátorům přejeme mnoho dalších sil do příštích let.

Sepsal Fléga, fotky také od něho.

5.

5.

6.

6.

7.

7.

8.

8.

9.

9.

10.

10.

11.

11.

12.

12.

13.

13.

14.

14.

15.

15.

16.

16.

17.

17.

18.

18.

19.

19.


Valid HTML 4.01!