Raftové stránky Médi Bédi a Flégy

Úvod

Úvodní stránka

Trnávka R6

Datum

18.-19.9. 2004

Účastníci:

Ťuhýk, Fléga, Plaváček, Myška, Honza K., Burák, Klára, Lucka, Šíša, Zdenda + 3 nějaký vod nich ...

Trnávka 2004 - Evropský pohár R6

Foto pro sponzora, firmu Transgas a.s.

Foto pro sponzora, firmu Transgas a.s.

WWS Praha

WWS Praha

Protože naše obvyklé tréninkové domluvy nějak moc nefungují jak mají, sešli jsme se asi po dvou měsících na Troje už v úterý, abychom si taky trošku zatrénovali. Překvapila nás však brzy tma, tak jsme se ani nepouštěli do žádných kanálových výstřelků jako za mladejch let, protože už jsme nočními jízdami o pár pádel přišli.

Koaly.

Koaly, pravý zadák je Petr Panenka.

Domluva na pátečním odpoledním odjezdu včas na tréninky taky zkolabovala a tak jsme v klidu v šest večer vyjížděli z depa. Na Trnávku jsme dojeli asi právě včas, protože akorát se začalo točit pivo.

Posádku luštím ...

Název posádky luštím ... a asi nevyluštím, pomozte mi :o)

Družební oblast Nespeky, ET v síti, přijela řádně vybavena tradiční aparaturou a tak mohla nastat klasická techno-párty se vším všudy, akorát chlapci říkali, že dnes to bude trochu komornější a že zejtra toho vybalej trochu víc. Spát jsme šli do naší klasické ložnice na pravém břehu kanálu.

Opatrný nájezd do další branky.

KV 125 - Opatrný nájezd do další branky.

V sobotu je na pořadu sprint a slalom. Sprint se nám nevyvedl, jak bychom chtěli, v obou jízdách se nám nepodařila ideální stopa a ta nesehranost bez tréninku je také znát. Slalom se nám bych řekl na naše neumění této disciplíny celkem povedl a měli jsme z něho celkem dobrý dojem. Dojeli jsme v obou disciplínách na sedmém místě.

NO NAME Praha.

NO Name Praha.

Klára jela s Bábovkama, holky asi taky nezajely podle svých představ, nicméně pilným tréninkem a časovým prostorem se za čas ukáže jistě i raftové umění této posádky. S Koalama jel Petr Panenka, takže jeli za chlapy, a to se mě od nich líbí, že jim nevadí, že nejedou ve své kategorii a že prostě na Trnávku přijeli fakt kuli parádnímu svezení. S velkým obdivem jsem pozoroval i slalom Jezinek a tady musím říct, že ty holky fakt jezdí parádně, jejich nájezdy a výjezdy jsou takřka na milimetry přesné.

Část našeho teamu u kiosku.

Část našeho teamu u kiosku.

Večer nás čekala opět techno-párty v podání borců z klubu ET v síti, kluci postavili aparát ještě jednou tak větší a pak přijel Číba v celém bílém - tak mě tu máte hoši - a odstartoval celovečerní hudební sekci. Chudák Zdeněk z onoho klubu musel s nějakou sličnou dívenkou v noci do Pelhřimova na chirurgii se zlomeným kotníkem.

Ještě bych zapomněl, že nás přijel psychicky podpořit Zdenda (můj švára asi, bratr mé ženy) s kamarády.


VO Sedmička.

VO Sedmička.


Bábovky před startem.

Georgia Bábovky před startem, pravý střed - Klára.

Noc byla plná hvězd ale opravdu plná, nabitá, pořadatelské pivo došlo, osmnáctka Ježek taky a tak se šlo na kutě.

Bábovky po startu.

Georgia Bábovky po startu.

KV 125 Praha zdolávají válec při slalomu.

KV 125 Praha zdolávají válec při slalomu.


Neděle. Tradiční sjezd kanálem a řekou asi tři kilometry dolů po proudu byl dnes rozdělen do dvou skupin kuliva převozů raftů. Měli jsme štěstí jet v té první skupině, kanál jsme sjeli parádně, líp než při včerejším sprintu, ale na řece rychle ubývaly síly a taky se nám to pořád točilo doprava, takže v závěru sjezdu jsme se už fakt dost prali mezi sebou a raft nejel jak by měl. Skončili jsme patnáctí, s minutovým skluzem na prvního, což je docela dost.

Ale domů se nám moc nechtělo, počasíčko tento víkend bylo fakt asi posledním zbytkem léta, ukecali jsme výčepního ještě o nějaký ten dobrý mok a když jsme skoro usnuli po tom dobrém pivku, tak jsme to radši zabalili a frčeli domů.

Příští víkend jsou Čerťáky, to už bychom tam možná mohli přijet naším novým klubovým busem WW transporterem, který ještě minulý týden neměl motor, volant, dveře, kola a pár drobných dalších nepodstatných dílů, ale mechanik, který nám ho dělá takříkajíc na míru, vše slíbil slovy: "Za týden frčíte," no tak se necháme překvapit.

Ahoj Fléga.


Valid HTML 4.01!