Raftové stránky Médi Bédi a Flégy

Úvod

Úvodní stránka

Kamenice 2004

Datum

17.-18.4. 2004

Účastníci:

Fléga, Michal, Ťuhýk, Libor, Méďa Béďa, Plaváček, Klára, Bobek

Kamenice 2004, konečně bojujeme v peřejích a nekonečně v mělčinách ...

Ahoj vodáci a všichni ostatní, reportáž jsem pro vás naťukal na mobilu a je pozpátku, tak se nelekejte. Ale byla to tam síla. Váš Méďa Béďa.

Rozhovor před závodem

Neváhal jsem využít možnosti a během našich debat jsem požádal Terry z klubu Kanocentrum Praha o několik odpovědí na moje záludné otázky.

Naposledy jsem se s ní setkal na Zlomeném pádle, kde vydržela ostrý nápor nápojů a odešla spát mezi posledními. Teď mě bude tedy hlavně zajímat, jakým způsobem probíhá příprava "její" posádky na první a druhý závod Českého poháru ve sjezdu na řece Kamenici.

13.4.2004 Méďa Béďa: Ahoj Terry, od Zlomeného pádla odteklo již mnoho vody ve všech řekách, změnila se nějak vaše příprava na první ostrý závod?

Terry: Jasně že se příprava změnila, chodíme teď víc běhat, házíme pneumatikama a medicimbálem, abychom to měly v pažích :) Jinak jsme na kanále byly od tý doby asi jenom jednou a ještě jsme se koupaly.

Méďa Béďa: Takže si vlastně utužujete fyzickou kondičku a to je dobře. A co taktika, máte nějaký plán? Například, jak se budete vyhýbat balvanům?

Terry: Tak to v Praze moc nenatrénujem - toho se trošku bojíme. Asi budou mít holky vepředu hodně práce - já totiž moc nevidím, tak abysme vůbec někam dojely :)

Méďa Béďa: S viděním máte koukám podobný problém jako my. O Kamenici je známo, že tam probíhají solidní večírky. Chystáte se večer vyrazit za zábavou nebo trenér naplánoval spánek?

Terry: Trenér vždycky něco naplánuje a pak to dopadne úplně jinak :) Jasně že vyrazíme za zábavou - abysme utužovaly vztahy s ostatníma rafťákama - ale asi se budeme muset krotit.

Méďa Béďa: Podle posledních zpráv možná nebude dost vody, unesete raft?

Terry: Někdo říkal, že nebudou pouštět vodu, ale snad tam nějaká přeci jenom poteče. Jizera ale taky neni špatná řeka, ale kluci z RK STANU by na tom asi nebyli moc dobře s organizací.

Méďa Béďa: Trošku jsi se vyhnula odpovědi :o)) Zeptám se raději ještě jednou, každého to zajímá, unesou taková křehká stvoření jako jste vy raft?

Terry: Já si nemyslím, že bych zrovna já byla křehké stvoření, ale háčci tak vypadaj. Zdání ale klame - holky maj sílu za dva Prdelky :)

Méďa Béďa: Noo, to je tedy slovo do pranice :o)) Závod jsme probrali a teď mě zajímá ještě jedna věc. Kde se vaše posádka schovávala v minulých letech, jak vznikla, kdo vás dal dohromady? Vyzradíš něco?

Terry: Jasně, napráskam co se dá :) Takhle, ta naše základní posádka se dala dohromady v listopadu. Všechny jsme se chytly Dušanovy (náš trenér) výzvy na kanoe.cz. Tam nabádal holky, že chce postavit raftový tým v Praze. Háčci jezdily dřív na slalomkách, Lenka na plasťáku a já jsem jezdila pramičky a poslední dobou i rafty. V prosinci jsme začaly trénovat na Císařské louce, kde máme loděnici, a v novým roce jsme už začaly jezdit na kanál.

Méďa Béďa: Zajímavé. A na jaké místo se cítíte na Kamenici?

Terry: Ještě jsem zapomněla na holky, který s náma jezdí šestky - Lenka byla všestranná sportovkyně a Káča nejezdila vůbec na ničem. Na Kamenici? To vůbec nemůžeme říct dopředu, pak by se nám to splnilo a holky z RK STANU by se nám koukaly na záda :)

Méďa Béďa: Díky moc za rozhovor a přeji Tobě a celé vaší posádce mnoho úspěchů a po ránu čisté hlavy :o))