Raftové stránky Médi Bédi a Flégy

Úvod

Úvodní stránka
Roudnice nad Labem 2002
DATUM
24.-26.5.2002
ÚČASTNÍCI
Fléga, Zuzka, Śtěpánka, Lucinka, Michal, Ťuhýk, Libor, Adéla, Musťa, Boudy, Klára, Medvěd, Vendula, Honza, Petr, Venca, Bobek a pes
roudnice nad labem 2002

Pátek: Dáváme se dohromady tak, abychom v pohodě stíhali odpolední trénink. Daří se a tak se pouštíme do vyjetí trasy nedělního sprintu. Večer za námi dojíždí zbytek party i Medvěd s Petrem se soudkem chlazeného desetistupňového Gambrinusu. Medvěd se rozhodl oslavit své narozeniny právě zde. Večer tedy trávíme u svých příbytků na louce.

Náš usilovný, avšak marný boj na R6

Náš usilovný, avšak marný boj na R6 ve slalomu.

Sobota: Dnes nás čeká slalom. Trať už je postavená a tak konzultujeme, jak toto uspořádání branek co nejlépe zdolat. Teorie je důležitá, praxe pak mnohdy úplně jiná. Nejprve se jedou čtyřky, trať zdoláváme na své možnosti řekl bych uspokojivě, s nadějí, že šestku zajedeme lépe. Domněnky - pomněnky. Šestky - v prvním kole míjíme branku číslo 9 a tak se opět teoreticky zaměřujeme na výjezd z branky č.8, musíme to zmáknout. Druhé kolo je ještě horší, málo vyjetá už branka č.7 a tak zbývá málo času včas se dostat na protivodnou osmičku. Tentokrát neprojíždíme dvě branky, takže se svým výkonem na šestce nejsme moc spokojeni.

Tady jsme ještě měli nějakou slalomovou šanci

Tady jsme ještě měli nějakou slalomovou šanci.

Dnešní závod pomalu končí, posádka Dream Teamu odchází s dětmi na prohlídku města Roudnice a my se můžeme věnovat jízdám na kanále jen tak. Zkoušíme si na singlech trénování eskymáků dole pod kanálem. Když nás vidí Petr Panenka, jak mrvíme styl zvedání, zřejmě se na to nemůže dívat a tak Michalovi vysvětluje přesný postup a je to perfektní. Michal zvedá. Ještě to chce hodně doladit, ale to nevadí. Jo, holt trenér je trenér.

Tento výkon nám přinesl 3.místo ve sprintu

Tento výkon nám přinesl 3.místo ve sprintu.

Neděle: Dnes jsou na pořadu sprinty. Nejprve R4 potom R6. Čtyřku jedeme první kolo s chybami a druhé ještě s většími, raft se nám v jedné chvíli dostává do šikmé, takřka boční polohy, což znamená brutálně velké časové ztráty. Sprint R6 je další osudový a pro nás důležitý mezník vývoje našeho klubu a jak říká klasik: "No vidíš soudruhu a to je právě ta první vlašťovka". Zkrátka jsme si dojeli do Roudnice pro třetí místo ve sprintu. Kluci řvou blahem, mě je dá se říct taky docela dobře, Medvěd jde nechtěně do vody, protože má přece ty narozeniny. A chlapci odcházejí slavit.

Dream Team se snaží projet branku č.8,9,10

Dream Team se snaží projet branku č. 8, 9, 10.

Nepovedený nájezd do branky č.8

Nepovedený nájezd do branky č.8.

Tak tohle fakt nemůže vyjít

Tak tohle fakt nemůže vyjít.

Ukázka raftového umění

Ukázka raftového umění.

Odpočinek mezi závody vyplňujeme příjmem tekutin a debatou

Odpočinek mezi závody vyplňujeme příjmem tekutin a debatou.

Na raftu jsme svezli i Perta a moc se mu to líbilo

Na raftu jsme svezli i Perta a moc se mu to líbilo.

Protože začíná cedit, rychle balíme, jdeme zaplácat na vyhlášení výsledků a rozjíždíme se do svých domovů.

Naši závodníci jsou stále připraveni k závodu

Naši závodníci jsou stále připraveni k závodu.

Plodná debata u kalíšku sektu

Plodná debata u kalíšku sektu.

Odpočinek našeho zasloužilého člena

Odpočinek našeho zasloužilého člena.

V horečkách zapsal Fléga.